Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2012 egitimgazetesi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları egitimgazetesi.net‘e aittir. egitimgazetesi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları kanunu kapsamındadır. Bunlar egitimgazetesi.net‘in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.egitimgazetesi.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. egitimgazetesi.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Ayrıca sitemizde editörlerimizin, yazarlarımızın, muhabirlerimizin ve site üst yöneticilerinin e-posta adresleri spam maillerin çok fazla gelmesinden dolayı yayımlanmamaktadır. Eğitim Gazetesi ile her türlü iletişim için İletişim Formu’nu kullanabilirsiniz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the egitimgazetesi.net. However, sometimes the egitimgazetesi.net uses third parties to process your information. egitimgazetesi.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the egitimgazetesi.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the egitimgazetesi.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the egitimgazetesi.net and its services. When you use egitimgazetesi.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the egitimgazetesi.net cookies section of our full Privacy Policy.