Künye

İmtiyaz Sahibi
Ersan Yayıncılık
Turgay Şen
Tel : 0544 918 85 59
Adres : Yakınca mah. Manas Evleri C Blok No:24 Yeşilyurt/Malatya
İletişim Formu

Eğitim Gazetesi Kuruluş Tarihi
17 Temmuz 2012

Genel Yayın Yönetmeni
Turgay Sen

Haber Müdürü
Yasin Burak Sönmez

Reklam Müdürü
Mehmet Yıldırım

Muhabir
Burcu Akın

İçerik Sağlayıcılar
Mehmet Ali DURAN
Esra Gül KAYA
Ayşe KORKMAZ
Pelin SONAY
Esra Gül KAYA

Editörler
Esra Gül KAYA
Mustafa AKDAĞ
Pelin SONAY
Akif DAĞ

Gece Editörü
Mustafa AKDAĞ

Sosyal Medya Sorumlusu
Hamit GÖÇER

Teknik Sorumlu
Ahmet DOĞAN

Yazılım
WordPress 4.9.2
Tema: Newspaper 8.5

Eğitimgazetesi’ndeki içerikler yazarlarına aittir ve içeriklerden yazarları sorumludur.  Eğtimgazetesi yazarları tarafından girilen içeriklerin sorumluluğunu almaz. İzin alınmadan yazının her hangi bir bölümü ya da tamamı kopyalanamaz. Sadece aktif bağlantı vermek koşuluyla yazılar izin alınmadan kopyalanabilir.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy
Copyrigth 2012 egitimgazetesi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları egitimgazetesi’ne aittir. egitimgazetesi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar egitimgazetesi.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
egitimgazetesi.net’de ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. egitimgazetesi.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.